Ibuk Libra - kody PIN do pobrania

Ibuk Libra - kody PIN do pobrania

15 października br. uruchomiono dostępy do nowej listy tytułów w Ibuku Librze (251 publikacji wykupionych i 1 503 darmowe). Wejście do dostępnych książek (z sieci uczelni) na stronie http://libra.ibuk.pl

 

Poniżej aktualna instrukcja dla użytkowników serwisu.

Czytanie książek w IBUK LIBRA umożliwia dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu wejście do udostępnionych publikacji odbywa się przez przeglądarkę WWW, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Zalecamy używanie aktualnej wersji Google Chrome, Firefox lub Safari. Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.

1) DOSTĘP DO PUBLIKACJI Z SIECI UCZELNIANEJ na stronie LIBRA.IBUK.PL.

Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

2) DOSTĘP DO PUBLIKACJI SPOZA SIECI UCZELNIANEJ na stronie libra.ibuk.pl. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece.

 

UWAGA: ABY MÓC KORZYSTAĆ Z ZAAWANSOWANYCH FUNKCJONALNOŚCI, NALEŻY JEDNORAZOWO UTWORZYĆ SWOJE OSOBISTE KONTO myIBUK.

 

Aktualna lista książek


Data publikacji: 15 października 2020

Przewiń do góry